Skontaktuj się z nami!

Wiedza i zdobyte doświadczenie to podstawy, które pozwalają naszym montażystom profesjonalnie montować i serwisować Twoje meble. Nasi wykwalifikowani pracownicy posługują się wyłącznie profesjonalnymi elektronarzędziami. Dzięki naszej ekipie montującej osiągniesz pełne zadowolenie i satysfakcję. Kreatywność i pomysłowość to nasze drugie imię.

O nas
Montaż mebli | Oferta

Oferta

Praca naszej sprawdzonej ekipy montażowej owocuje szybkim i satysfakcjonującym efektem końcowym.

Przygotowujemy całe pomieszczenie pod montaż mebli.

Ze szczególną uwagą zabezpieczamy Państwa lokal przed ubocznymi efektami prac montażowo-serwisowych.

Dzięki współpracy z takimi renomowanymi firmami jak: Black Red White, Bydgoskie Fabryki Mebli możemy pochwalić się wysoką jakością naszych usług oraz szybką realizacją zamówień.

Kreatywność, niestandardowe rozwiązania i profesjonalny sprzęt pozwalają w pełni zadbać o Państwa oczekiwania.

Oferujemy bezpłatny dojazd do Wieliczki i Krakowa w celu zmontowania Twoich mebli.

Poza Krakowem opłatę za dojazd liczymy tylko w jedną stronę (2 zł/km).

Usługa montażu obejmuje 6% wartości zakupionych mebli, ale nie mniej niż 100 zł.

Usługi

Głównym naszym zadaniem jest profesjonalny montaż mebli do pokoju dziennego, jadalni, sypialni, salonu. Zmontujemy meble zarówno w domu klienta jak i w siedzibie firmy. Nasi montażyści są elastyczni i dostosują się do najbardziej wymagających klientów.

Oferowana przez nas standardowa usługa montażu mebli obejmuje:
  • Pełne bezpieczeństwo, czyli ochronę miejsca montażu, w szczególności podłogi przed ewentualnymi uszkodzeniami.
  • Rozpakowanie paczek z meblami i akcesoriami.
  • Profesjonalizm i dbałość o szczegóły, czyli sprawne i profesjonalne zmontowanie mebli, ustawienie według preferencji klienta.
  • Przymocowanie szafek wiszących (pod warunkiem, że miejsce podwieszenia spełnia wszelkie techniczne wymogi), wypoziomowanie mebli, regulacja frontów, szuflad, uchwytów.
  • Pomoc w nietypowych sytuacjach – jeżeli uszkodziłeś pojedyncze elementy w swoich meblach typu: fronty, zawiasy, blaty itp. wyłącznie takich firm jak Black Red White, Forte, Szynaka Meble, Bydgoskie Meble, Paged Meble, Dekort, Baggi, Bogatti, Timoore, Enzo, Art. Mebel – to jesteśmy w stanie zamówić dla Ciebie interesujący Cię element.
  • Dbałość o estetykę miejsca pracy - oczyszczenie mebli oraz miejsca montażu, udzielenie wskazówek w zakresie użytkowania i konserwacji mebli.

Polecają nas

4style Twojemeble Omegameble
© 2010-2011 Montazmebli.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.